Domowe Kino – Warszawa

Domowe Kino – Warszawa

Na potrzeby sali kina domowego w przyziemiu prywatnego domu wykonaliśmy projekt adaptacji akustycznej.  Zakres projektu akustyki obejmował wykonanie pomiarów w stanie surowy, modelowanie warunków pogłosowych  po wykonaniu aranżacji akustycznej. Do redukcji czasu pogłosu w formie wyspy zaprojektowano płyty perforowane, do korekty rozkładu pola akustycznego zastosowano panele akustyczne zaprojektowane i produkowane przez 4SOUND ( pułapki basowe, dyfuzory rozpraszające dźwięk) .

Czytaj więcej

Prawdziwe kino domowe – Krosno

Prawdziwe kino domowe – Krosno

W bardzo urokliwym miejscu tuż pod Krosnem na potrzeby prawdziwej sali kinowej w domu prywatnym wykonaliśmy projekt adaptacji akustycznej.  Zakres projektu akustyki obejmował wykonanie pomiarów w stanie surowy, zamodelowanie warunków akustycznych po wykonaniu aranżacji akustycznej. Na etapie realizacji do redukcji czasu pogłosu zastosowano płyty perforowane. Do poprawy rozkładu pola akustycznego zastosowano panele zaprojektowane i wyprodukowane przez 4SOUND ( pułapki basowe, dyfuzory rozpraszające dźwięk) . Wszystkie […]

Czytaj więcej

Pokój do kina domowego – Warszawa

Pokój do kina domowego – Warszawa

Projekt adaptacji akustycznej sali kinowej w mieszkaniu prywatnym.  Podobnie jak przy poprzednich realizacjach zakres projektu akustyki obejmował wykonanie pomiarów w stanie surowy, obliczenia warunków akustycznych po wykonaniu aranżacji akustycznej. Na etapie realizacji do redukcji czasu pogłosu zastosowano płyty perforowane. Do poprawy rozkładu pola akustycznego zastosowano panele zaprojektowane i wyprodukowane przez 4SOUND ( pułapki basowe, dyfuzory rozpraszające dźwięk) . Wszystkie ustroje akustyczne zostały ukryte pod tkaniną […]

Czytaj więcej

Kino domowe – Warszawa

Kino domowe – Warszawa

Na potrzeby sali kinowej w mieszkaniu prywatnym wykonaliśmy projekt adaptacji akustycznej.  Zakres projektu akustyki obejmował wykonanie pomiarów w stanie surowy, modelowanie warunków pogłosowych  po wykonaniu aranżacji akustycznej. Na etapie realizacji do redukcji czasu pogłosu zastosowano płyty perforowane. Do poprawy rozkładu pola akustycznego zastosowano panele zaprojektowane i wyprodukowane przez 4SOUND ( pułapki basowe, dyfuzory rozpraszające dźwięk) .

Czytaj więcej

Kino domowe – Konstancin-Jeziorna

Kino domowe – Konstancin-Jeziorna

Projekt adaptacji akustycznej pokoju audio na podstawie pomiarów parametrów akustycznych wnętrza.

Czytaj więcej

Sala kinowa – Konstancin Jeziorna

Sala kinowa – Konstancin Jeziorna

Projekt adpatacji akustycznej sali kinowej w mieszkaniu prywatnym. Zastosowano panele akustyczne produkcji 4SOUND oraz tkaniny tekstylne jako okładziny ścian.

Czytaj więcej