Panele pochłaniające

Panele pochłaniające

Panele pochłaniające – z myślą o akustyce

Myśląc o metodach adaptacji akustycznej wnętrza, na myśl od razu przychodzą panele pochłaniające. Powszechnie stosuje się je w studiach nagraniowych, salach muzycznych, pomieszczeniach odsłuchowych czy kabinach lektorskich. Dzięki nim regulujesz czas pogłosu i poprawiasz właściwości akustyczne danego pomieszczenia.

Oddajemy do Twojej dyspozycji panele pochłaniające, które skutecznie absorbują dźwięk zarówno w zakresie tonów wysokich, jak i niskich. Możesz rozmieścić je w dowolnym miejscu – niezależnie od tego, czy zamontujesz je na ścianach, czy suficie, odpowiednio wywiążą się ze swojej roli. Jako że udostępniamy różne rozmiary i kształty paneli pochłaniających, łatwo je dopasujesz do swoich indywidualnych potrzeb i wymagań.

Krótszy czas pogłosu, gładszy dźwięk, lepsza akustyka każdego pomieszczenia – to wszystko zapewnią Ci proponowane przez nas panele akustyczne. Oprócz sprzedaży gwarantujemy również profesjonalne doradztwo przy wyborze konkretnych produktów pod kątem Twoich potrzeb i wymagań.

Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się lepszą akustyką dzięki panelom pochłaniającym wysokiej jakości.