Dyfuzory akustyczne

Dyfuzory akustyczne

Uzyskaj przestrzenny kształt dźwięku

Czas na adaptację akustyczną pomieszczenia? W takim razie niezbędne będą dyfuzory akustyczne, w poszukiwaniu których zapewne zawitałeś na naszą stronę. Świetnie się składa – przygotowaliśmy dla Ciebie najwyższej jakości rozpraszacze Schroedera, jak inaczej mówi się o panelach rozpraszających.

Dyfuzory akustyczne mają za zadanie rozpraszać fale dźwiękowe już od najniższych częstotliwości. Efekt to lepsza akustyka pomieszczenia, co jest najwyraźniej słyszalne przy pierwszym odbiciu. Jeśli więc chcesz poprawić przestrzenność dźwięku i pozbyć się wielokrotnych obić fali, które są niekorzystne z punktu widzenia akustyki, wysokojakościowe dyfuzory akustyczne to doskonały wybór.

Panele rozpraszające, precyzyjnie wykonane przy użyciu sprawdzonych materiałów, cechują się wysoką skutecznością działania. Decydują o niej specjalna konstrukcja i zastosowanie odpowiednich tworzyw do produkcji. Z powodzeniem wykorzystasz je w studiu nagraniowym, sali koncertowej czy pokoju odsłuchowym, uzyskując pożądany rezultat akustyczny.

Co ważne, dyfuzory, które znajdziesz w naszej ofercie, zapewniają nie tylko świetną efektywność w rozpraszaniu dźwięku, ale również są wykonane w sposób estetyczny. Dzięki temu panele akustyczne pełnią jednocześnie funkcję użyteczną i estetyczną. Już teraz mogą być w Twoim posiadaniu!

Skontaktuj się z nami i zamów swój nowy dyfuzor!